עגלה לפינוי פסולת

//עגלה לפינוי פסולת
עגלה לפינוי פסולת2020-08-10T23:35:33+03:00

עגלה לפינוי פסולת – שמירה על הסדר הטוב

העיריות השונות מקדישות משאבים רבים לשמירה על איכות הסביבה ולהשקעה במראה העיר. גננים רבים עמלים על טיפוח הנוי ומשקיעים הרבה בשתילת צמחייה, בעיצוב הנוי ובתחזוקה שוטפת.

חלק בלתי נפרד מתחזוקה זאת הוא פינוי נאות של הפסולת אשר מצטברת בצדי הדרכים, עם הגיזום של הצמחייה וניקיון השבילים והמדרכות.

עגלה לפינוי פסולת נדרשת במקרים אלו על מנת לאסוף את השאריות ולשנע אותן בבטחה וביעילות לאתרים המיועדים לכך. במקרים רבים אף מדובר על מחזור של הצמחייה – אלמנט נוסף התורם לשמירה על איכות הסביבה.

ללא עגלה לפינוי פסולת הייתה האשפה נשארת בצדי הדרכים, מפריעה להולכי רגל ולתנועה ואף מהווה חממה לגידול מזיקים.

התמחות באספקת מכולות כולל פינוי גזם ושאריות צמחייה

חברת יוסי רחמים ובניו מתמחה בשירותי פינוי פסולת מאתרים שונים, כולל פינוי גזם ושאריות צמחייה, החברה מספקת עגלה לפינוי פסולת, כמו גם שרוולים ומיכלים למגוון צרכים או סוגי פסולת אחרים: חול, זכוכיות, צמיגים, ואף חומרים כימיים מסוכנים.

החברה מקפידה על ציוד עמיד ובטיחותי אשר מונע סכנה מהולכי הרגל ומהסביבה ומאפשר לגננים למלא את תפקידם בשמירה על טיפוח מראה העיר.

יוסי רחמים ובניו מספקים שירותי פינוי פסולת באופן חוקי, מקצועי ובטוח. אנו משתמשים במכולות, שרוולים ועגלות – הכל מתבצע ביסודיות ובדרך נכונה ותקינה. שומרים על הסביבה!יוסי-רחמים-פינוי-פסולת-LOGO
ליצירת קשר השאירו פרטיכם בטופס המצורף מטה, או חייגו אלינו ישירות!
לפינוי פסולת במכולות חייגו: 053-7303088
לחומרי בנין ועגלות טרקטור: 052-6655500
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat