מדריך לבעל עסק

/מדריך לבעל עסק
מדריך לבעל עסק2019-05-05T16:13:11+03:00

בעל עסק? מתכנן בנייה, הרס מבנה או שיפוץ נרחב בעסק?

אם כן, אנו נסייע לך בתהליך קבלת האישורים, פינוי הפסולת וכל מה שצריך לדעת לפני הצבת המכולה והשלכת פסולת בניין. קודם כל, לפני תחילת התהליך, עליך לסכם עם אתר לפינוי פסולת הסמוך למקום העסק שלך על קבלת הפסולת אשר מפונה על ידך. רק לאחר שהאתר אישר את הכמות אשר אתה מתכוון להשליך, ניתן לפנות את הפסולת ולקבל את הטופס המתאים – טופס 4 – מוועדת התכנון והבנייה.

הסכם עם אתר להטמנת פסולת

כדי לבצע הסכם עם אתר להטמנת פסולת, עליך לחשב בצורה מדויקת ככל האפשר כמה פסולת אתה עומד להשליך, למשל, על פי מספר של מכולות. את כמות הפסולת שתושלך צריכים להעריך המהנדס או האדריכל של הפרויקט, ועליהם גם לחתום על כמות זו בטופס המועבר לאתר להטמנת הפסולת. לאחר שאתר ההטמנה מאשר כמות זו, הוא מספק לך 'שוברי הטמנת פסולת' איתם ניתן בפועל להשליך את הפסולת מאוחר יותר, ולאחר שהשתמשת בשוברי ההטמנה על פי הסיכום עם האתר, אתה רשאי להגיש טופס 4.

הצבת המכולה: וועדת התכנון והבנייה אשר מאשרת את הבנייה, השיפוצים או ההרס של המבנה, ניסחה תקנות מפורטות לגבי הצבת מכולה וגודלה. גודל המכולה שאתה רשאי להציב תלוי בכמות הפסולת אותה הכרזת שאתה משליך. מעבר לכך, ישנן תקנות מדויקות על פי מטרים להצבת מכולה, למשל, כמה מטרים מדלת הכניסה לבניין או המבנה, כמה שטח משביל הגישה לבניין המכולה יכולה לתפוס, ועוד.

לכן אם שכניך לעסק או כל גורם אחר מתלונן על הצבת המכולה, הנך רשאי להפנות אותו להיתרי הצבת המכולה.

המאמר נכתב על ידי צוות יוסי רחמים ובניו.

יוסי רחמים ובניו מספקים שירותי פינוי פסולת באופן חוקי, מקצועי ובטוח. אנו משתמשים במכולות, שרוולים ועגלות – הכל מתבצע ביסודיות ובדרך נכונה ותקינה. שומרים על הסביבה!יוסי-רחמים-פינוי-פסולת-LOGO
ליצירת קשר השאירו פרטיכם בטופס המצורף מטה, או חייגו אלינו ישירות!
לפינוי פסולת במכולות חייגו: 053-7303088
לחומרי בנין ועגלות טרקטור: 052-6655500
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat