הובלת מנוף

/הובלת מנוף
הובלת מנוף2021-04-22T14:45:26+03:00

הובלת מנוף עד 24 מטר

הובלות מנוף לכל מטרה – עושים רק עם הצוות המקצועי של יוסי רחמים ובניו.

הובלות זהו תחום משמעותי שכולנו נזקקים לו בשלב זה או אחר של חיינו. בין אם מדובר בפינוי פסולת, בהובלה של מוצרים ותוצרים תעשייתיים ובין אם מדובר בהובלה פרטית.

בחלק מהמקרים, הובלה רגילה פשוט אינה מספיקה ויש צורך בהובלה הכוללת מנוף לטובת הורדת פריטים כבדים או גדולים, שמובילים אנושיים אינם יכולים להזיז הן מבחינת המשקל והן מבחינת הגודל ותנאי הסביבה במקום ההובלה או במקום אליו הם מובלים.

מתי יש צורך בהובלות מנוף?

ברוב המקרים, כאשר מדובר בהובלות פרטיות של דירה למשל, משתמשים בהובלות מנוף כאשר יש פריטים גדולים כמו פסנתר, מקרר גדול במיוחד, ריהוט גדול ואין דרך להוריד אותם מהדירה או מהבית באמצעות מובילים (חזקים ככל שיהיו). הבחירה במנוף להובלה יכולה להיות מכיוון שהמוצר המובל אינו נכנס למעלית או לחדר המדרגות מפאת גודלו או מכיוון שהוא בעל משקל משמעותי אשר הובלתו בצורה אנושית ללא ציוד מכני, יכולה לגרום לנזק למובילים ואינה אפשרית טכנית.

הובלה באמצעות מנוף חייבת להתבצע על ידי צוות מקצועי אשר יידע לאבטח את הפריטים המובלים בצורה בטיחותית הן לפריט והן לסביבה הנחשפת להורדת הפריט. צוות מקצועי המתמחה בהובלות מנוף תמצאו בחברת יוסי רחמים ובניו. לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

הובלות מנוף
יוסי רחמים ובניו מספקים שירותי פינוי פסולת באופן חוקי, מקצועי ובטוח. אנו משתמשים במכולות, שרוולים ועגלות – הכל מתבצע ביסודיות ובדרך נכונה ותקינה. שומרים על הסביבה!יוסי-רחמים-פינוי-פסולת-LOGO
ליצירת קשר השאירו פרטיכם בטופס המצורף מטה, או חייגו אלינו ישירות!
לפינוי פסולת במכולות חייגו: 053-7303088
לחומרי בנין ועגלות טרקטור: 052-6655500
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat